Dom Żytowice gm. Pabianice,
Żytowice gm. Pabianice Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 06 Maj, 2026 18:41
420 000 zł
4773 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:88 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Pow. działki:1675 m2
- Rynek:Wtórny
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 420 000 zł / 4773 zł/m2
Opis oferty
Oferta Sprzedaży Działki Siedliskowej w ŻytowicachNa sprzedaż oferujemy działkę siedliskową o powierzchni 1675 m², na której znajduje się jednokondygnacyjny budynek mieszkalny oraz kilka budynków gospodarczych. Ta urokliwa posiadłość, położona w malowniczej wsi Żytowice w gminie Pabianice, dostarcza idealnych warunków zarówno do codziennego życia, jak i relaksu na łonie natury.
Lokalizacja i Otoczenie
Działka usytuowana jest w otoczeniu rolniczych gospodarstw, rozległych pól, lasów oraz nowoczesnej zabudowy, co gwarantuje ciszę, spokój i zapierające dech w piersiach widoki. Żytowice to wieś o przyjaznej atmosferze, oferująca mieszkańcom bliskość przyrody i jednocześnie łatwy dostęp do miejskich udogodnień.
W skład gospodarstwa wchodzą:
• Dom z lat 50-tych o powierzchni zabudowy 87 m²,
o Dach: pokryty eternitem i papą
o Mury: solidna cegła
o Okna: nowoczesne PCV
o Ogrzewanie: centralne z piecem węglowym
• Budynek gospodarczy „kuchnia letnia”.
• Stodoła - przestronna, idealna na przechowywanie.
• Garaż bez bram wjazdowych, do własnej aranżacji.
• Trzy przybudówki / szopy
Całość wymaga remontu / adaptacji.
Plan Zagospodarowania Przestrzennego
Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym jako RP - teren przeznaczony na uprawy rolne oraz zabudowę zagrodową.
• Całkowita powierzchnia: 1675 m²
• Kształt: Regularny, o wymiarach około 34 m szerokości i 50 m długości
Media i Dojazd
• Media: prąd, woda, szambo
• Dojazd: Droga asfaltowa oraz utwardzona zapewnia wygodne połączenie z innymi miejscowościami